fbpx

#sidoma a nudíš sa ?

využi čas a nauč sa niečo nové

Si doma a nuda ťa zabíja?

Využi čas efektívne a prihlás sa na online kurz. Získaj nové vedomosti z pohodlia tvojej obývačky.

Pripravili sme vás zaujímavý spôsob ako zabiť nudu a  využiť čas  efektívne.

Využi možnosť online vzdelávania pomocou Skype. Stačí si vybrať kurz, následne od nás dostanete informácie ako sa pripojiť cez Skype a môžete sa začať vzdelávať.  Jasné, že z pohodlia vášho domova 🙂

Prečo absolvovať online kurz?

Znížili sme ceny našich kurzov o viac ako 50%

Vyber si z našich online kurzov

Pripravili sme pre vás naše najobľúbenejšie kurzy aj v online podobe. Stačí sa mať nainštalovaný Skype a môžete sa vzdelávať aj počas karantény. Využite čas a naučte sa niečo nové.

Kurz je určený pre všetkých, ktorí majú záujem rozšíriť svoje poznatky v používaní balíka Microsoft Office – Excel 2016. Ako absolvent dokážete nielen vyplňovať excelovské tabuľky, ale hlavne ich vytvárať.

Tvorba a správa webstránok

WEB SPECIALIST - Tvorba a správa webstránok

Počítačový kurz Web Specialist – Tvorba a správa webstránok  je určený pre začiatočníkov bez znalosti programovacieho jazyka ako aj pokročilých, ktorí máju záujem naučiť sa tvoriť moderné webové stránky.

MS OFFICE 2016- Word, Excel, Powerpoint, Outlook

Máš záujem pracovať v administratíve? Vidíš sa ako budúca asistentka, back office manažér? Tento online kurz MS Office 2016 – Word, Excel, PowerPoint, Outlook je pre teba.

ÚSPEŠNÝ PREDAJ - Predajné zručnosti

Kurz je určený pre obchodníkov, predajcov, obchodných zástupcov, vedúcich obchodných oddelení a pre všetkých pracovníkov spoločnosti, od ktorých sa očakáva aktívny prístup k zákazníkom.

Ako to funguje

Je to jednoduché. Stačí si vybrať online kurz a študovať z pohodlia vášho domova.

Vyberte si z našich kurzov

Vyberte si niektorí z našich online kurzov. Bližšie informácie ohľadom kurzu získate po kliknutí na tlačidlo Dozvedieť sa VIAC.

Prihláste sa cez Kontaktný formulár

V prípade, že vás niektorí z kurzov zaujal a máte záujem ho absolvovať, prihláste sa pomocou Kontaktného formulára.

Poskytneme vám ďalšie informácie

Po prijatí vášho záujmu o online kurz vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme vám ďalšie informácie ako postupovať.

Začnete váš
online kurz

Po nainštalovaní Skypu alebo po absolvovaní úspešného skúšobného hovoru ste pripravení na začatie online kurzu

Prihláste sa na online kurz

V prípade, že vás zaujal niektorí z našich online kurzov, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky. Môžete nás kontaktovať pomocou Kontaktného formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 907 782315.

Kontaktný formulár