fbpx

Ako sa prihlásiť na bezplatný kurz

Využite svoj KOMPAS+ a získajte kompetenčný kurz zadarmo 

Ako to funguje
1

Vyberte si kurz

Všetky naše kompetenčné kurzy sú 100% preplácané Úradom práce. Na  získanie kurzu bezplatne musí byť záujemca o kurz evidovaným nezamestnaným na Úrade práce.

S každým záujemcom sa pred vyplnením potrebných dokumentov stretneme osobne a pomôžeme mu vybrať ten najvhodnejší kurz podľa jeho požiadaviek.

2

Osobná konzultácia

Cieľom osobnej konzultácie je spoločne prejsť detaily vybraného kurzu. Získate celkové informácie o náplni školenia, čo sa naučíte a aký bude prínos kurzu na vašu ďalšiu kariéru. 

Následne vypíšeme spoločne tlačivo potrebné pre Úrad práce s predbežným dátumom realizácie kurzu.

Vypísanú a nami potvrdenú Požiadavku na kompetenčný kurz je potrebné odniesť na Úrad práce – oddelenie vzdelávania

3

Schvalovanie UPSVAR

Po doručení, skontrolovaní všetkých formalít vyplnenej prihlášky na Úrad práce má Úrad dobu 14 dní na jej posúdenie. Úrad práce preveruje vašu požiadavku o kurz v danej lehote. Po schválení vás telefonicky kontaktuje s výsledkom posúdenia. Následne s Vami Úrad práce uzatvorí dohodu o začatí a podmienkach kompetenčného kurzu.

4

Upresnenie termínu

Po podpísaní dohody s úradom práce nás kontaktujete na telefónnom čísle 0907782315 alebo na mailovej adrese info@edu-co.sk.  Upresníme  termín začiatku kurz podľa aktuálnej obsadenosti našich kurzov. Termín kurzu je možne posunúť o 15 dní.

 

ZAČIATOK KURZU
TOP