fbpx

Kurz Účtovníctvo - kompletný balík

Akreditovaný kurz Účtovníctva Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR

Popis kurzu

Kurz Účtovníctvo je vhodný pre osoby so záujmom získať odborné vedomosti a praktické zručnosti v oblasti jednoduchého, podvojného účtovníctva a personalistiky, spracovania miezd a výkazníctva 

Profil absolventa

Modulový vzdelávací program je určený osobám, ktoré majú záujem získať odborné vedomosti a zručnosti v oblasti mzdového, jednoduchého a podvojného účtovníctva. Po obsahovej, materiálnej a personálnej stránke je vzdelávací program zostavený tak, aby úspešný absolvent vzdelávacieho programu získal komplexné vedomosti a zručnosti a uplatnil sa na trhu práce.

Obsah kurzu:

Modul č. 1: Jednoduché účtovníctvo

Kurz je vhodný pre osoby so záujmom získať odborné vedomosti a praktické zručnosti v oblasti spracovania jednoduchého účtovníctva a vedenia daňovej evidencie. Majú záujem pracovať ako účtovník, vedúci účtovníctva v systéme jednoduchého účtovníctva samostatne zárobkovo činným osobám.

Viac info nájdete tu

Modul č. 2: Podvojné účtovníctvo

Kurz je vhodný pre osoby so záujmom získať odborné vedomosti a praktické zručnosti v oblasti spracovania podvojného účtovníctva a pracovať ako účtovník, vedúci účtovníctva v systéme podvojného účtovníctva podnikateľským subjektov – právnickým osobám, či už s.r.o, a.s, alebo aj neziskovým organizáciám

Viac info nájdete tu

Modul č.3: Personalistika a mzdové účtovníctvo

Kurz je vhodný pre osoby so záujmom získať odborné vedomosti a praktické zručnosti v oblasti personalistiky, spracovania miezd a výkazníctva

Viac info nájdete tu 

Ďalšie informácie

  • kurz je vedený lektorom, prezenčne alebo dištančne – online pomocou Skype ( nejedná sa o vopred nahraté video !!!)
  • môžete sa lektora pýtať, zastaviť ho, keď vám niečo nie je jasné
  • je nutné, aby ste mali nainštalovaný Skype. V prípade, že ho nemáte, môžete si ho stiahnuť bezplatne  tu. 
  • absolvent získava Certifikát o absolvovaní kurzu 

Prihláste sa na rekvalifikačný kurz

V prípade, že vás zaujal niektorý z našich online kurzov, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky. Prihlásiť sa na kurz môžete pomocou Prihlasovacieho formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 907 782315.

Formulár na prihlásenie sa na kurz

jednoduché Účtovníctvo

Cena kurzu:

Zadarmo *

Štandardná cena kurzu je 1224 €

* Kurz zadarmo je len pre nezamestnaných evidovaných na Úrade práce, ktorým úrad schválil REPAS+ kurz. Viac informácií ako získať kurz zadarmo nájdete v sekcií Ako sa prihlásiť na kurz.

Info o kurze

Informácie ako prebieha kurz: Školíme od rána 9,00 do 16,00. Školí sa denne. Od 12,00 – 13,00 je prestávka na obed. Harmonogram školenia je možné meniť, závisí to od počtu a dohody účastníkov. 

Celkový počet hodín: 240 hodín

Kapacita účastníkov: 10 ks

Trvanie kurzu denne: 9,00 - 16,00 hod.

Notebook, PC

Termíny kurzu

Kurz Účtovníctvo sa otvára priebežne každý mesiac podľa záujmu. Školíme aj keď nie je naplnený stav 10 ks. ( aj jedného účastníka ). Informujte sa na tel. čísle +421 907782315 alebo sa priamo prihláste cez Kontaktný formulár. Následne vás budeme kontaktovať.

Miesto kurzu

Na našej pobočke Košice alebo v rámci online kurzu – celé SR.

Košice :
EDU.CO spol. s r.o.
Hlavná 68, 040 01 Košice

V rámci celého Slovenska sa môžete prihlásiť na Online kurzy pomocou Skype.