fbpx

Administratívny a marketingový špecialista

Popis kurzu

Hľadáte si prácu asistentky? Máš záujem pracovať v administratíve?

Vidíš sa ako budúca asistentka, back office manažér? 

Moderná asistentka musí byť pripravená na neustále zvyšujúce sa požiadavky zamestnávateľov. Samozrejmosťou je príprava dokumentov a materiálov na efektívny chod kancelárie a celej spoločnosti.

Náš kurz ťa pripraví ako uspieť vo svete administratívy. Získaš znalosti nielen o základnom fungovaní riadenia dokumentov a prípravy podkladov, ale zameriame sa aj na moderné formy komunikácie so zákazníkom.

Obsah kurzu

  • Microsoft WORD: Používanie štýlov a šablón. Grafika v programe. Tvorba hlavičkového papiera a ďalších šablón. Hromadná korešpondencia. Príprava dokumentu na tlač. Tlač do virtuálnej tlačiarne – pdf.
  • Microsoft EXCEL – tvorba reportov a vizuálnych výstupov pre manažment. Používanie základných vzorcov ako aj náročnejších funkcií pre efektívnu prácu s dátami. Podmienené formátovanie. Tvorba a úprava grafov. Kontingenčné tabuľky a grafy
  • Microsoft POWERPOINT – tvorba a úprava prezentácií. Využívanie animácií a prechodov. Vkladanie zvuku a videa. Spustenie a tlač prezentácie
  • Microsoft OUTLOOK – práca s e-mailovým klientom, nastavenie konta a možnosti formátu pošty, skupinový e-mail, plánovanie činnosti a schôdzok. Tvorba adresárov, práca s kalendárom. Zadavánie a sledovanie plnenia úloh 

a získaš mnoho ďalších informácií z praxe…

Ďalšie informácie

  • Kurz prebieha  prezentačnou alebo online formou. Pri prezentačnej forme  navštevuješ školiacu miestnosť a za účasti lektora prechádzaš jednotlivými modulmi.  Pri prezentačnej forme dbáme nato, aby si bol stále pozorný a preto pravidelne robíme prestávky na kávu, občerstvenie. 
  • Pracuješ na našich PC a nepotrebuješ nič iné len dobrú náladu a ochotu sa niečo nové naučiť.
  • Každý účastník dostane E-Book: Microsoft Office  a ďalšie študijné materiály
  • Absolvent získava Certifikát o absolvovaní kurzu 

Prihláste sa na rekvalifikačný kurz

V prípade, že vás zaujal niektorý z našich online kurzov, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky. Môžete nás kontaktovať pomocou Kontaktného formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 907 782315.

kurz administratívny pracovník

Cena kurzu:

Zadarmo *

Štandardná cena kurzu je 580 €. 

* Kurz zadarmo je len pre nezamestnaných evidovaných na Úrade práce, ktorým úrad schválil KOMPAS+ kurz. Viac informácií ako získať kurz zadarmo nájdete v sekcií Ako sa prihlásiť na kurz.

Info o kurze

Informácie ako prebieha kurz: Školíme od rána 9,00 do 16,00. Školí sa denne. Od 12,00 – 13,00 je prestávka na obed. Harmonogram školenia je možné meniť, závisí to od počtu a dohody účastníkov. 

Celkový počet hodín: 80 hodín

Kapacita účastníkov: 10 ks

Trvanie kurzu denne: 9,00 - 16,00 hod.

Notebook, PC s balíkom Microsoft Office

Termíny kurzu

Kurz sa otvára priebežne každý mesiac podľa záujmu. Školíme aj keď nie je naplnený stav 10 ks. ( aj jedného účastníka ). Informujte sa na tel. čísle +421 907782315 alebo sa priamo prihláste cez Kontaktný formulár. Následne vás budeme kontaktovať.

Miesto kurzu

Košice :
EDU.CO spol. s r.o.
Hlavná 68, 040 01 Košice

V rámci celého Slovenska sa môžete prihlásiť na Online kurzy pomocou Skype.