Canva Masterkurz: z 0 na 100 za 3 dni

Hľadáš kurz zameraný na Canvu, ktorý obsahuje všetko čo potrebuje budúci freelancer v oblasti grafického dizajnu, či spravovania sociálnych sieti?

Tak už nehľadaj, práve si ho našiel. Pripravili sme pre vás najkomplexnejší kurz zameraný na Canvu na Slovensku, ktorý je delený do jedenástich častí. Absolvent kurzu sa počas troch dní zoznámi so všetkým, čo Canva ponúka. Budeme krok za krokom odkrývať často prehliadané funkcie Canvy, ktoré z nej robia nepostrádateľný nástroj pre moderného dizajnéra, správcu sociálnych sieti, virtuálnu asistentku, alebo pre kohokoľvek, kto aktívne pracuje na svoje osobnej značke. 

Lektor

Mgr. Lucia Mesarčová, PhD.

Kategória

Grafika a dizajn

Hodnotenie

5/5

Prihláste sa na kurz Canva Masterkurz: z 0 na 100 za 3 dni

V prípade, že vás zaujal tento kurz tvorby webstránok, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky . Môžete nás kontaktovať pomocou Kontaktného formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 907 782315.

Canva Masterkurz Edu-co

CENA ZA KURZ

399€

cez UPSVaR : ZADARMO /
aj pre zamestnaných

Trvanie kurzu

24 vyučovacích hodín
3 dní

Harmonogram

Denne školíme od 08,00 do 16,00

Počet účastníkov

Max. 10 účastníkov na kurze

firemné kurzy educo

Firemné kurzy

Vzdelávanie pre zamestnancov je veľmi dôležite pre rozvoj spoločnosti. Obráťte sa na nás a pripravíme pre vašu spoločnosť kurz na mieru. Využite našu Bezplatnú konzultáciu.