Kurz Účtovníctvo - kompletný balík

logo ministerstvo skolstva
Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR

Hľadáte prácu ako budúci účtovníčka/účtovník? Radi by ste viedli jednoduché alebo podvojné účtovníctvo pre firemných zákazníkov?  Radi by ste pracovali z domu alebo z home-office?

Náš kurz Účtovníctvo – komplet je tou správnou voľbou pre vás. Naučíme vás viesť kompletné účtovníctvo pre živnostníkov, pre spoločnosti s ručením obmedzeným, viesť evidenciu zamestnancov, prípravu ich miezd, spracovávať daňové priznania, vypracovať mesačné, ročné uzávierky. Komunikovať s daňovým úradom a so štátnymi inštitúciami. Okrem teoretickej prípravy sa zoznámite aj s obľúbeným ekonomickým softwarom na vedenie účtovníctva ( Pohoda, Money S). Po absolvovaní kurzu získate Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu Ministerstvom školstva.   

Lektor

Ing. Alžbeta Hudecova
Ing. Ľubica Sýkorová

Kategória

Účtovníctvo

Hodnotenie

5/5

Prihláste sa na rekvalifikačný kurz

V prípade, že vás zaujal niektorý z našich online kurzov, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky. Môžete nás kontaktovať pomocou Kontaktného formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 950 426 310

kurz uctvovnictvo komplet

CENA ZA KURZ

1280€

ZADARMO*

* Kurz zadarmo je pre nezamestnaných evidovaných na Úrade práce, ktorým úrad schválil kurz a v rámci projektu Zručnosti pre trh práce

Viac informácií ako získať kurz zadarmo nájdete v sekcií Často kladené otázky

Trvanie kurzu

240 vyučovacích hodín
30 pracovných dní

Harmonogram

Denne školíme
od 08,00 do 16,00

Počet účastníkov

Max. 10 účastníkov na kurze

Nutne vybavenie

PC alebo notebook, pripojenie na internet

firemné kurzy educo

Firemné kurzy

Vzdelávanie pre zamestnancov je veľmi dôležite pre rozvoj spoločnosti. Obráťte sa na nás a pripravíme pre vašu spoločnosť kurz na mieru. Využite našu Bezplatnú konzultáciu.