Základné využitie Adobe Photoshop I

Po absolvovaní kurzu Základné využitie Adobe Photoshop I získate základné znalosti a schopnosti potrebné na prácu v prostredí Adobe Photoshop. Konkrétne sa naučíte pracovať s rozhraním programu a jeho základnými nastaveniami. Budete schopní upravovať obrázky vrátane zmeny ich veľkosti, otočenia či rozlíšenia, a pracovať s vrstvami, čím budete môcť vytvárať komplexné grafické úpravy. 

Okrem toho zvládnete prácu s textom a typografiou, vrátane pridávania textu do obrázkov, jeho formátovania a aplikovania rôznych efektov. Tiež sa naučíte používať nástroje na výber a maskovanie, čo vám umožní precízne upravovať časti obrázkov. Vaše zručnosti sa dotknú aj práce s filtrov a efektmi, čo vám umožní kreatívne spracovávať fotografie a grafiku.

Lektor

Ing. Vladimír Mosat

Kategória

Grafika a dizajn

Hodnotenie

5/5

Prihláste sa na kurz Základné využitie Adobe Photoshop I

V prípade, že vás zaujal tento kurz tvorby webstránok, neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky . Môžete nás kontaktovať pomocou Kontaktného formulára alebo telefonicky na telefónom čísle +421 951 596 292.

Kurz Adobe Photoshop I

CENA ZA KURZ

899€

cez UPSVaR : ZADARMO /
80% dotované kurzovné pre zamestnaných

Trvanie kurzu

64 vyučovacích hodín
8 dní

Harmonogram

Denne školíme od 08,00 do 16,00

Počet účastníkov

Max. 10 účastníkov na kurze

firemné kurzy educo

Firemné kurzy

Vzdelávanie pre zamestnancov je veľmi dôležite pre rozvoj spoločnosti. Obráťte sa na nás a pripravíme pre vašu spoločnosť kurz na mieru. Využite našu Bezplatnú konzultáciu.